Domov U Anežky

středisko Luštěnice  

 

 

V srpnu 2014 se Domov U Anežky, středisko Luštěnice stalo certifikovaným držitelem Značky kvality v sociálních službách ČR.                                                                                                              

Domov U Anežky je situován v obci Luštěnice, v provozu je od roku 1999.

V Domově je 64 klientů, kteří bydlí v 6 jednolůžkových a 29 dvoulůžkových pokojích. Na pokoji nechybí televize a malá lednice, klienti mohou používat i jiné spotřebiče.

Veškeré dění v domově se odehrává ve velmi příjemném a prostorném vestibulu, kde mámé k dispozici i kuchyňku, ve které si klienti vaří svá oblíbená jídla. Odehrávají se zde i různé akce, včetně tanečních zábav. U nás v domově si klienti mohou vybrat z velkého množství nabídek pro využití volného času - podívejte se naši nabídku aktivit.

Také se u nás výborně vaří! Aby byl každý klient se stravou spokojen, máme každý všední den, mimo prázdnin, výběr ze dvou hlavních jídel. Stejně tak si klienti mohou 3x v týdnu vybrat z nabídky večeří. Naše kuchařky připravují domácí stravu, která je vyhlášená.

Prádlo se pere v naší prádelně, ale pokud některý klient chce, může si prádlo vyprat sám v naší nové automatické pračce, případně si prát prádlo jinde.

Každý rok se naši klienti mají možnost setkat na velmi oblíbené velké akci "Anežské posvícení" se svou rodinou, přáteli, známými.

 

                                                            

zima1.jpg

M o t t o

Komukoli prospěti můžeš,
pomáhej rád,
možno–li pak celému světu.
Sloužiti a prospívati jest
vlastností povah vznešených.

J. A. Komenský

 zima2jpg.jpg

 

Verze
pro
slabozraké

 

 logo_stredoceskeho_kraje2[1].jpg

Realizace všech našich plánů závisí na finančních možnostech rozpočtu, dotacích a sponzorských darech. Pokud nás chcete v našem každodenním snažení podpořit, zřídili jsme účet v bance: č. účtu 10336181/0100. Za jakýkoli finanční dar velice děkujeme.

IČO: 00874736

Zápis v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl Pr, vložka 873

zima3.jpg 

clen_certifikace.gif