Domov U Anežky

středisko Luštěnice  

 

 

V srpnu 2014 se Domov U Anežky, středisko Luštěnice stalo certifikovaným držitelem Značky kvality v sociálních službách ČR.                                                                                                              

Domov U Anežky je situován v obci Luštěnice, v provozu je od roku 1999.

V Domově je 64 klientů, kteří bydlí v 6 jednolůžkových a 29 dvoulůžkových pokojích. Na pokoji nechybí televize a malá lednice, klienti mohou používat i jiné spotřebiče.

Veškeré dění v domově se odehrává ve velmi příjemném a prostorném vestibulu, kde mámé k dispozici i kuchyňku, ve které si klienti vaří svá oblíbená jídla. Odehrávají se zde i různé akce, včetně tanečních zábav. U nás v domově si klienti mohou vybrat z velkého množství nabídek pro využití volného času - podívejte se naši nabídku aktivit.

Také se u nás výborně vaří! Aby byl každý klient se stravou spokojen, máme každý všední den, mimo prázdnin, výběr ze dvou hlavních jídel. Stejně tak si klienti mohou 3x v týdnu vybrat z nabídky večeří. Naše kuchařky připravují domácí stravu, která je vyhlášená.

Prádlo se pere v naší prádelně, ale pokud některý klient chce, může si prádlo vyprat sám v naší nové automatické pračce, případně si prát prádlo jinde.

Každý rok se naši klienti mají možnost setkat na velmi oblíbené velké akci "Anežské posvícení" se svou rodinou, přáteli, známými.

 

                                                            

Foto podzim2.jpg

M o t t o

Komukoli prospěti můžeš,
pomáhej rád,
možno–li pak celému světu.
Sloužiti a prospívati jest
vlastností povah vznešených.

J. A. Komenský

 

 

Verze
pro
slabozraké

 

 logo_stredoceskeho_kraje2[1].jpg

Realizace všech našich plánů závisí na finančních možnostech rozpočtu, dotacích a sponzorských darech. Pokud nás chcete v našem každodenním snažení podpořit, zřídili jsme účet v bance: č. účtu 10336181/0100. Za jakýkoli finanční dar velice děkujeme.

IČO: 00874736

Zápis v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl Pr, vložka 873

Foto podzim1.jpg 

clen_certifikace.gif