Nabídka pracovních míst 

 

 DOMOV U ANEŽKY, poskytovatel sociálních služeb, hledá pracovníka na pracovní pozici sociální pracovník, koordinátor dobrovolníků.

Požadujeme: VŠ v bakalářském nebo magisterském programu sociálního zaměření, vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost. Znalost standardů kvality sociálních služeb výhodou, zájem o práci se seniory, výborné komunikační schopnosti, práce s PC (Word, Excel, internet), bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce: sociálně právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči v zařízení sociální péče, vedení sociálního šetření u zájemce o službu, jednání s klienty, fundraising, koordinace dobrovolníků, zajišťování kulturních a společenských akcí pro klienty.

Nabízíme: stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, velmi dobrý pracovní kolektiv, osobní ohodnocení po zapracování, mimořádné odměny, příspěvky z FKSP na: stravování, penzijní nebo životní připojištění, kulturní a společenské akce, pobytové zájezdy apd., podporujeme další vzdělávání a osobní rozvoj, na vzdělávání finančně přispíváme. Platové ohodnocení dle Nařízení vlády 341/2017 Sb. v platném znění. 

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte na e-mailovou adresu: personalni@domovuanezky.cz.

Bližší informace na telefonu 733 736 490.

 

 

DOMOV U ANEŽKY, poskytovatel sociálních služeb,

hledá pracovníka na pracovní pozici administrativní pracovník – metodik, kontrolor v sociálních službách, majetkový referent.

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, pečlivost, odpovědnost, loajalitu, samostatnost, bezúhonnost, flexibilitu, komunikativnost, znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B. Znalost standardů pro sociální služby výhodou.

Náplň práce: koordinace kontrolního systému organizace, zpracovávání a vytváření metodik a standardů organizace, administrativní práce spojené s metodikou a kontrolní činností, úplná a podrobná evidence majetku organizace včetně provádění inventur, plnění úkolů zadané zřizovatelem.

Nabízíme: výborné platové podmínky, osobní ohodnocení po zapracování až do výše 15.000,- Kč, mimořádné odměny, stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, velmi dobrý pracovní kolektiv, příspěvky z FKSP na: stravování, penzijní nebo životní připojištění, kulturní a společenské akce, pobytové zájezdy apod., podporujeme další vzdělávání a osobní rozvoj, na vzdělávání finančně přispíváme. Platové ohodnocení dle Nařízení vlády 341/2017 Sb. v platném znění.

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu personalni@domovuanezky.cz.

Bližší informace na telefonu +420 733 736 490. 

 

 

DOMOV U ANEŽKY, poskytovatel sociálních služeb, středisko Benátky nad Jizerou 

hledá pracovníka na pracovní pozici všeobecná zdravotní sestra.

Požadujeme: SŠ vzdělání v oboru Všeobecná sestra, práci bez odborného dohledu, zájem o práci se seniory. Praxe a znalost standardů kvality sociálních služeb výhodou. Nástup možný od 1. 3. 2020.

Nabízíme: NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 36.000,- Kč, stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, velmi dobrý pracovní kolektiv, osobní ohodnocení po zapracování, mimořádné odměny, příspěvky z FKSP na stravování, penzijní nebo životní připojištění, kulturní a společenské akce, pobytové zájezdy apd., podporujeme další vzdělávání a osobní rozvoj, na vzdělávání finančně přispíváme. Platové ohodnocení dle Nařízení vlády 341/2017 Sb. v platném znění.

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte na e-mailovou adresu: personalni@domovuanezky.cz.

Bližší informace na telefonu +420 734 441 287.

 

 

DOMOV U ANEŽKY, poskytovatel sociálních služeb, středisko Luštěnice

hledá pracovníka na pracovní pozici pracovník v sociálních službách (pečovatelsko – ošetřovatelská práce). 

Požadujeme: SOU, SOŠ, akreditovaný kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách (není podmínkou, lze si dodělat během zaměstnání), bezúhonnost, zdravotní způsobilost, flexibilita, zájem o práci se seniory, komunikativnost, základní znalost práce na PC. Nástup možný ihned, možnosti práce i na poloviční úvazek.

Nabízíme: NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 36.000,- Kč, stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, velmi dobrý pracovní kolektiv, osobní ohodnocení po zapracování, mimořádné odměny, příspěvky z FKSP na: stravování, penzijní nebo životní připojištění, kulturní a společenské akce, pobytové zájezdy apd., podporujeme další vzdělávání a osobní rozvoj, na vzdělávání finančně přispíváme. Platové ohodnocení dle Nařízení vlády 341/2017 Sb. v platném znění.

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte na e-mailovou adresu personalni@domovuanezky.cz.

Bližší informace na telefonu +420 733 736 490.

 

 

jaro2.jpg

M o t t o

Komukoli prospěti můžeš,
pomáhej rád,
možno–li pak celému světu.
Sloužiti a prospívati jest
vlastností povah vznešených.

J. A. Komenský

 

 

Verze
pro
slabozraké

 

 logo_stredoceskeho_kraje2[1].jpg

Realizace všech našich plánů závisí na finančních možnostech rozpočtu, dotacích a sponzorských darech. Pokud nás chcete v našem každodenním snažení podpořit, zřídili jsme účet v bance: č. účtu 10336181/0100. Za jakýkoli finanční dar velice děkujeme.

IČO: 00874736

Zápis v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl Pr, vložka 873

jaro5.jpg 

clen_certifikace.gif